Fundusz Mikro

Decyzja w
jeden dzień

Fundusz Mikro Sp. z o.o.

ul. Cybernetyki 19B

02-677 Warszawa

tel. +48 22 502 45 00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Usługi windykacyjne


Fundusz Mikro od wielu lat prowadzi z sukcesem działalność na gruncie pomocy finansowej.
Oprócz gwarancji oferowania najwyższej jakości usług finansowych sprzyjających rozwojowi firm i przedsiębiorstw, zajmujemy się także świadczeniami windykacyjnymi.

Nasze doświadczenie poparte jest wieloletnią współpracą z Klientami biznesowymi.

W Funduszu Mikro wiemy, że sukces firmy tworzą ludzie. Nasz zespół budujemy z profesjonalnych, dynamicznych i otwartych na nowe wyzwania pracowników.


Realizujemy działania polubowne. Mają one na celu przeprowadzenie szybkiego oraz efektywnego procesu odzyskiwania należności. Stosujemy wówczas narzędzia, które są adekwatne do poszczególnej kategorii wierzytelności. Powierzając nam swoje należności chociażby w ramach wszelkiego rodzaju kredytów handlowych, możesz być pewien, że fachowo obsłużymy zarówno wierzytelności konsumenckie jak i gospodarcze - na każdym etapie ich przeterminowania.

W zakresie windykacji należności Fundusz Mikro :

 • Pomożemy w uzyskaniu dodatkowych danych o dłużniku
 • Gwarantuje profesjonalną reprezentację procesową
 • Obejmiemy nadzorem proces licytacji
 • Obsłużymy sprawy na każdym etapie, w tym również sądowym oraz egzekucji komorniczej
 • Bez problemu wykonamy dodatkowe czynności np. uzyskanie tytułu wykonawczego na małżonka lub spadkobierców, Skarga pauliańska

Ściśle współpracujemy z kancelariami adwokackimi z dużym doświadczeniem w zakresie prowadzenia spraw windykacyjnych. Z nami nie musisz martwić się o racjonalizację kosztów postępowania egzekucyjnego czy ocenę wartości egzekucyjnej nieruchomości.

Zaufałeś nam raz w przypadku uzyskania finansowania dla firm lub innego wsparcia pieniężnego i jesteś z niego zadowolony? Możesz być pewien, że w przypadku usług windykacyjnych nie będzie inaczej!

Fundusz Mikro posiada nowoczesny system informatyczny DebtManager zapewniający m.in.:

 • Integrację z centralą telefoniczną, w tym komunikację sms
 • Szeroki zakres raportowania
 • Pełną automatyzację i przejrzystość działań windykacyjnych
 • Pełną komunikację z E-SĄD-em oraz z komornikami za pośrednictwem plików XML
 • Możliwość rozksięgowania wpłat ograniczającej straty z tytułu nieterminowej realizacji płatności przez dłużnika
 • Możliwość zastosowania różnorodnych scenariuszy działań windykacyjnych

Działalność prowadzimy w oparciu o przepisy prawa, zasady współżycia społecznego, standardy branżowe, oraz wewnętrzne instrukcje i procedury.

Zawsze dbamy o interes i dobre imię naszych Klientów przy poszanowaniu godności Dłużników. Wysokie standardy etyczne to nasza chluba.