Fundusz Mikro

Decyzja w
jeden dzień

Fundusz Mikro Sp. z o.o.

ul. Cybernetyki 19B

02-677 Warszawa

tel. +48 22 502 45 00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Misja – wpieramy przedsiębiorców

Fundusz Mikro realizuje misję wspierania przedsiębiorców już od ponad 22 lat! W Funduszu Mikro każdy Klient może liczyć na indywidualne podejście do jego potrzeb. Partnerstwo jest na pierwszym miejscu – to motywuje nas do odpowiedzialnego i uczciwego działania.

W Funduszu Mikro od zawsze koncentrujemy się na wspieraniu polskiej przedsiębiorczości – naszym celem jest wsparcie rozwoju tych, którzy są motorem zmian w polskiej gospodarce.
Skupiamy się na budowaniu wyspecjalizowanej oferty dla mikrofirm, dla ludzi przedsiębiorczych prowadzących własną działalność gospodarczą i profesjonalistów prowadzących praktykę lekarską.

Nie jesteśmy zbiurokratyzowana korporacją – rozumiemy potrzeby małych przedsiębiorców i profesjonalistów, którzy ciężko pracują aby osiągnąć sukces. Rozumiemy zasady prowadzonego przez naszych klientów biznesu, oraz potrzeby finansowe firm. Znamy realia i potrzeby naszych klientów - dlatego stworzyliśmy proste pożyczki dopasowane dla mikro oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Realizujemy misję, która tworzy nową jakość na rynku: Dostrajamy się do potrzeb Twojej Firmy

Wartości

Wartości są tak samo ważne w życiu prywatnym, jak i w biznesie. Mają zasadnicze znaczenie w realizacji celu naszego działania, czyli wspieraniu firm, a ludzi w spełnianiu ich marzeń i realizacji ambicji. Fundusz Mikro został stworzony, by wspomagać przedsiębiorców w realizacji ich marzeń o własnym biznesie.
Zestaw wartości Funduszu Mikro to:

  • Rzetelni i uczciwi

Wypełniamy nasze zobowiązania i działamy solidnie

Bierzemy osobistą odpowiedzialność i kierujemy się zdrowym rozsądkiem

  • Otwarci i profesjonalni

Komunikujemy się szczerze i przejrzyście, przyjmujemy wyzwania i uczymy się na błędach

Słuchamy, uwzględniamy różne punkty widzenia i nie wykluczamy

  • Elastyczni i prorozwojowi

Budujemy relacje, mamy świadomość problemów zewnętrznych, nawiązujemy współpracę ponad podziałami

Okazujemy ludziom szacunek, oferując im pomoc i wsparcie koncentrując się na rozwoju